Airport Simulator 1.2 (ios)

Airport Simulator

1.2
Airport Simulator
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Airport Simulator, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Airport Simulator, bir uçak görevlisinin yaptığı işleri mobil platformda deneyimleme şansına sahip olduğumuz bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz oyunda, bizlere verilen görevleri en iyi şekilde yapmaya çalışıp, bir havalimanında işlerin nasıl yürüdüğüne ortak oluyoruz. Bütün yaş gruplarına hitap eden oyunu biraz daha ayrıntılı inceleyelim. 

Öncelikle oyunun grafiklerine ve oynanışına bakalım. Oyunda sürekli yakınlaştırma da dahil 3D efektler bulunuyor ve göze hoş geldiğini söyleyebilirim. İsminde bile bir ağırlık olan Airport Simulator'ın oynanışı ise gerçekten başarılı olmuş. Gerçekçi kontrollere sahip ve kullandığımız araçlarda bunu hissedebiliyoruz. Ayrıca telsiz konuşmaları bile gerçekçi ses efektlerine sahip. 

Oyunda amacımız spotta da belirttiğim gibi uluslararası bir havalimanında çalışan birinin heyecanına ortak olup zorlukların üstesinden gelmek. Çok fazla sayıda görev var ve iyi hizmet etmemiz gerekiyor. Örneğin uçağın yakıt ikmali yapmasını, körüğün zamanında yerleştirilmesini, yemek ve bagaj hizmetlerinin doğru yapılması gerekiyor. 30 adet başarım ve araç yükseltme opsiyonumuz var. Kontrol edebileceğimiz 7 araç ve makine de cabası. Her anlamda teknik detayların düşünüldüğü bir oyun olmuş diyebilirim. 

Uzun soluklu bir oyun arıyorsanız Airport Simulator'ı tavsiye ederim. Oldukça cüzi bir miktar ödeyerek oyuna sahip olabilirsiniz. Ücretli olması sizi yanıltmasın, beklentilerinizi karşılamasa bile iyi bir deneyim yaşacağınızı düşünüyorum.

YORUMLAR