AK Parti Gönüllüleri

AK Parti Gönüllüleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AK Parti Gönüllüleri, AK Parti hakkındaki haberleri herkesle paylaşmayı görev olarak algılayan kişiler tarafından hazırlanan ve hizmete sunulan başarılı bir iOS uygulaması.

AK Parti Gönüllüleri, AK Parti'nin davasına gönül vermiş olan AK evlatların bir araya gelerek oluşturmuş olduğu gönüllü grubunun resmi iPhone ve iPad uygulaması. Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama üzerinde AK Parti ve gündemle ilgili tüm haberlere ulaşabiliyorsunuz. Fakat daha da önemli olan ise uygulama üzerinde özellikle gün yüzüne çıkmayan haberlerin yer alıyor olması. Yani AK Parti ile ilgili bilmediğiniz fakat öğrenmenizi yararlı olacağı tüm haberler bu uygulamada.

Yüzlerde AK Parti gönüllüsünün bir araya gelerek oluşturmuş olduğu bu güzel grup sayesinde işleyen uygulamanın tasarımı oldukça şık ve kullanımı son derece rahat. Ufak boyutlu olan uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize indirerek her zaman kullanıp gündem hakkında kendinizi güncel tutabiliyorsunuz.

Grubun temel amaçlarından bir tanesi kamuoyu bilinci oluşturmak. Siz de AK Parti'ye gönül veriyorsanız ve partinizle ilgili en ufak detayı bile kaçırmak istemiyorsanız AK Parti Gönüllüleri uygulaması bir an önce indirin ve kullanmaya başlayın.

YORUMLAR