AllEdits App 1.2 (ios)

AllEdits App

1.2
AllEdits App
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AllEdits App, fotoğraflarınıza birbirinden güzel ve eğlenceli efektler ve stickerler ekleyerek onları güzelleştirmenizi sağlayan ücretli bir iOS uygulaması.

AllEdits App, iPhone ve iPad'lerini kullanarak çektikleri fotoğrafları daha da güzelleştirmek isteyenlerin kullanabileceği ücretli fakat oldukça başarılı bir efekt ve sticker ekleme uygulaması.

iOS mobil cihazlarınız üzerindeki fotoğraflara yapacağınız düzenlemeler ile daha güzel ve etkileyici görünmelerini sağlayacağınız uygulamanın ücretli olarak satılması dezavantaj diyebilirim. Nedeni ise alternatif olarak benzer kalitede ücretsiz uygulamaların olması. Fakat her ücretli uygulama gibi, AllEdits App üzerinde de özel olarak seçilmiş efekt ve stcikerlar bulunuyor.

Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi fotoğraflarınıza ekleyeceğiniz sticker ve efektlerin kategorilendirilmiş olması. Belirli sayılardaki seçeneklere sahip olan kategorilere girerek hangi efekt ya da stickerı eklemek istediğinizi kolayca seçebilme özgürlüğünüz bulunuyor.

AllEdits App ile cihazınızda hali hazırda yüklü olan fotoğrafları düzenleyebileceğiniz gibi, yeni çekeceğiniz fotoğrafları da güzelleştirme işlemleri yapabiliyorsunuz. Şüphesiz, efekt ve stickerlar ile daha çok ilgi çeken fotoğraflarınızın düzenlemelerini tamamladıktan sonra sosyal medya üzerinde paylaşarak daha çok beğeni kazanabiliyorsunuz.

Eğer sorunsuz bir fotoğraf düzenleme ve güzelleştirme uygulaması kullanmak istiyorsanız, iPhone ve iPad'leriniz için AllEdits App'i satın alabilirsiniz.