Ambulance Duty Simulator 3D 1.0 (ios)

Ambulance Duty Simulator 3D

1.0
Ambulance Duty Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ambulance Duty Simulator 3D iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz kaliteli bir simülasyon oyunudur.

Ambulance Duty Simulator 3D ücretsiz olarak oynayabilecğeiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur. Hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bu oyunu büyük ekranından ötürü tabletlerinizde oynamanızı tavsiye ediyorum.

Oyunda detaylı ve güzel grafikler kullanılmış. Açıkçası simülasyon oyunu olduğunu edip de içler acısı grafikler sunan oyunları gördükten sonra Ambulance Duty Simulator 3D gayet ideal bir seçenek haline geliyor. Oyuncular birçok ambulans kullanabilme şansına sahip ve seçenekler mümkün olduğunca bol tutulmuş. Oyunda iki farklı mod mevcut. Oyuncular ister serbestçe dolaşabiliyor ister görevleri yerine getirebiliyor.

Farklı kamera açılarına sahip olsa da gerçekçilik adıma kokpit görüntüsünü seçmenizi öneriyorum. Fakat bu noktada aklınızda bulundurmalısınız ki arkadan kamera açısı çok daha iyi bir kontrol şansı sunuyor.

Eğer simülasyon oyunları dikkatinizi çekiyorsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun arıyorsanız Ambulance Duty Simulator 3D’yi denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR