Angry Shark Simulator 3D

Angry Shark Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Shark Simulator 3D, vahşi bir köpek balığı olup sahile korku salacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir iOS simülasyon oyunu.

Angry Shark Simulator 3D, sahilde sakin sakin güneşlenip eğlenen insanları önce tedirgin edip korkutacağınız ve sonrasında saldırarak yok edeceğiniz eğlenceli ve vahşi bir oyun. iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak indirip oynayabileceği oyunun Android versiyonu da bulunuyor.

Fizik motoru, 3 boyutlu grafikleri ve oynanışı ile diğer benzer oyunlardan bir adım öne çıkmayı başaran Angry Shark Simulator 3D, simülasyon oyunu severlerin ilgisini çekiyor. Yeni olmasına rağmen, popüler olmayı başaran oyunda birbirinden farklı 30 köpek balığı görevi bulunuyor. Her görevde yapmanız gereken şeyler değişirken, yaptıklarınız genelde deniz kenarındaki insanları ve tekneleri parçalamak.

Köpek balığı dendiğinde göze getirmek zor olabilir ama oyunda kontrol edeceğiniz köpek balığı o kadar büyük ve korkutucu ki, bir tekneyi bile yutabiliyor.

Ortalığı kaos ortamına dönüştüreceğiniz oyunda, tek eğlenen siz oluyorsunuz çünkü resmen bir katliam yapıyorsunuz. Fakat oyunda kan ve vahşet çok vurgulanmadığı için kuru gürültü gibi oluyor ve sadece eğlendiğinizle kalıyorsunuz. Bu nedenle her yaştan kullanıcı için oynamaya uygun olduğunu düşünüyorum.

Özellikle denizdeki su efektleri ve köpek balığı hareketleri çok gerçekçi. Siz de oyunu oynarken dikkatinizi çekecektir diye düşünüyorum.

Son zamanlarda popülerleşmeye başlayan simülasyon oyunlarından bir tanesi olan Angry Shark Simulator 3D'yi ücretsiz olarak indirip mutlaka deneyin!

YORUMLAR