Anomaly 2

Anomaly 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anomaly 2, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz yüksek kaliteli bir kule savunma oyunu.

Anomaly 2, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde keyifle oynayabileceğimiz bir kule savunma oyunu olarak dikkat çekiyor. Farklı disiplinlerde en iyi oyunlar arasında gösterilen Anomaly 2'de kıyamet sonrasında geçen bir hikayeye konuk oluyoruz. Tam bir kaos ortamının hakim olduğu dünyamızda kalan son insanlar olarak yaklaşan uzaylı robotları durdurma görevini üstleniyoruz. Bunu başarması hiç de kolay olmuyor çünkü karşımızda duran birimler teknolojik olarak son derece üstün ekipmanlar ve silahlarla donatılmış.

Neyse ki hala sağlıklı düşünme yetimize sahibiz ve düşman birimlerini yenebilmek için gerekli olan stratejik planlamaları yapabiliyoruz. Karşımızda duran ölüm makinelerini yenebilmek amacıyla uygulayabileceğimiz binlerce farklı strateji bulunuyor. Rakibi iyi bir şekilde analiz etmeli ve planlarımızı eksiksiz olarak uygulamalıyız. Aksi halde bu savaştan boynu bükük ayrılmak zorunda kalırız.

Gelişmiş üç boyutlu grafik modellemelerini mükemmel ses efektleriyle zenginleştiren oyunda tam bir görsel şölen yaşıyoruz. Patlamalar ve ateş etme efektleri harika bir şekilde ekrana yansıtılıyor. Elbette bu, oyunun tek güçlü olduğu nokta değil. Farklı oyun modlarıyla oyunculara daima farklı deneyimler yaşatan Anomaly 2'de dikkatimizi çeken en önemli ayrıntı multiplayer modu oldu. Bu mod sayesinde gerçek rakiplere karşı savaşabiliyoruz.

Uzun süre oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun arıyorsanız Anomaly 2 beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Hem görsel hem de hikaye olarak en iyi strateji ve savaş oyunlar arasında rahatlıkla yerini alabilir.

YORUMLAR