App.net

App.net
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

App.net uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan ilgilendiğiniz konuların haber kaynaklarını takip edebilirsiniz.

App.net uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının ilgi duydukları konular hakkında en kolay yoldan bilgiler ve son haberleri almalarını sağlayabilen, ayrıca bu konularda kendi kanallarını ve yayınlarını oluşturmalarını sağlayan ücretsiz uygulamalardan birisi. Hem oldukça kolay kullanımı hem de sade yapısı ile dikkat çeken uygulama, her ne kadar biraz eski kalmış bir tasarımı olsa da işlevlerinden hiç bir şey kaybetmemiş diyebiliriz.

Uygulamada tüm kullanıcıların ilgisini çekecek çok sayıda kategori yer alıyor ve bu sayede hobi yahut ilgi alanlarınız ne olursa olsun kendinize uygun bir kanal bulabiliyorsunuz. Seçtiğiniz kanallarda herhangi bir gelişim ya da yeni haber yer aldığında direkt olarak bildirimler alıyorsunuz ve böylece tüm gelişmelerden haberdar olabiliyorsunuz.

Eğer kendinize bir takipçi kitlesi toplayacağınızdan eminseniz, kendi kanalınızı açmakta da serbestsiniz. Böylece sizin gibi düşünen ve sizin ilgilendiğiniz konulara ilgi duyan diğer kullanıcılar, kanalınız aracılığıyla sizden gelecek olan yeni haberleri bekleyeceklerdir. Uygulamanın içerisindeki sosyal araçlar sayesinde diğer kanallarda da en son gelişme ve haberleri yayınlayabiliyorsunuz.

Son yıllarda bireysel haberciliğin ne kadar popüler hale geldiğini dikkate alırsak, tematik çalışmalar yapabilmenizi ve konuları takip etmenizi sağlayan App.net uygulamasının ilginizi çekeceğine inanıyorum. Şimdilik uygulamadaki içeriklerin çoğunun İngilizce olduğunu da eklemek gerek. Fakat Türk kullanıcıların açtıkları kanalları bulursanız bu bölümlerde Türkçe içerik paylaşımları da görebilirsiniz.

YORUMLAR