AppTurka

AppTurka
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad için üretilmiş olan Türkçe uygulamaları kolayca bulmak ve yüklemek için AppTurka'yı kullanabilirsiniz.

iTunes'da yer alan uygulamaların karmaşıklığı ve yüz binlerce uygulamanın yer alması pek çok iPhone ve iPad kullanıcısının yaşadığı en büyük sıkıntılar arasında. Özellikle bu kadar çok uygulama arasından bir de Türkçe olanları veya Türkiye'ye hizmet verenleri bulmak ise adeta büyük bir işkence. AppTurka uygulaması iOS işletim sistemli cihazlar için hazırlanmış ve bu soruna çare bulmak üzere yayınlanmış bir uygulama.

AppTurka'yı kullanarak Türkçe ve size uygun olan uygulamaları kolayca tespit edebilir, fiyatı düşenleri görebilir, her gün güncellenen yapısı ile size önerilen tüm uygulamalar arasında rahatça dolanabilir ve yükleyebilirsiniz.

Herhangi bir reklam veya ücret barındırmayan AppTurka Türkçe içerik arayanların en iyi kaynaklarından birisi olmaya aday. Size özel olarak daha önceki uygulamalarınızı incelemesi sayesinde önereceği uygulamalar da sizin yapınıza ve kullanım alışkanlıklarınıza uygun oluyor.

Aynı zamanda sevdiğiniz uygulamaları Facebook, Twitter, E-posta ve mesaj göndererek arkadaşlarınızla paylaşabilir, uygulamalara yorum yazarak diğer kullanıcılarla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR