Arcane Knight 1.0 (ios)

Arcane Knight

1.0
Arcane Knight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arcane Knight mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Arcane Knight sizi oyunun içine çeken atmosferi ve yüksek dozda sunduğu aksiyon ile kolayca beğeninizi kazanabilecek bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Arcane Knight'ta Orta Çağ'da geçen bir maceraya atılıyoruz.. Oyunumuzun hikayesi toprakları karanlık güçler tarafından istila edilmekte olan bir krallığı konu alıyor. Bu krallığa bağlı köy ve kasabalar canavarlar ve şeytani yaratıklar tarafından yakıp yıkıldıktan sonra sıra tahtın yer aldığı kaleye geliyor. Bu kaleyi korumak ise ana kahramanımız olan şovalyeye düşüyor. Kahramanımız atına atlıyor ve kaleyi terkederek canavarları yol üstüne avlamaya ve istilayı durdurmaya çalışıyor. Bize de kahramanımızı yönlendirerek eğlenceye dahil olmak düşüyor.

Arcane Knight'ta kahramanımız kılıç ve balta gibi silahların yanında ok ve yay gibi silahlar kullanabiliyor. Bunun yanında çeşitli büyülü güçlere de sahibiz. Oyun boyunca atımız sürekli koşarak ilerliyor ve biz de düşmanlarımıza saldırıyoruz. Bir yandan da karşımıza çıkan engellerden kaçmak için reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor.

Arcane Knight göze hoş görünen grafikler içermekte. Basit bir sonsuz koşu oyunu örneği olmaktan çok fazlasını sunan Arcane Knight'ta kahramanınızı geliştirebilmeniz de mümkün.

YORUMLAR