Archangel

Archangel
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Archangel bolca aksiyon ve macera bulabileceğiniz bir mobil oyundur

Archangel en kaliteli mobil oyunların geliştirilmesinde kullanılan Unity oyun motoru ile geliştirilmiş iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz aksiyon RPG türünde bir iOS oyunudur.

Archangel'da herşey cehennemin hizmetkarlarının cennet ve cehnnem arasındaki dengeyi hiçe sayarak dünyaya adım atması ve dünyayı istila etmesiyle başlıyor. Bu nedenle dünyanın kaderini belirlemek ve cennetin adaletini temsil etmek için dünyaya yarı insan yarı melek olan Archangel gönderiliyor ve cehennem güçleri ile olan savaşımız başlıyor.

Archangel bu mücadelesinde en az cehennemin hizmetkarları kadar acımasız ve sert olmalıdır ki cehnnem bir daha cennet karşısında isyan etmeye kalkışamasın. Bu işi gerçekleştirmek için yarı insan yarı melek kahramanımız farklı yakın dövüş silahlarını kullanabildiği gibi ateş ve buz gibi elementlerin gücünü taşıyan büyüleriyle iblisleri yakıp dondurabiliyor veya mağlup ettiği düşmanlarını dirilterek kendi ırklarına karşı savaşmalarını sağlayabiliyor.

Archangel Unity oyun motorunun bütün nimetlerinden faydalanmaktadır. Oyunda oldukça yüksek kaliteli grafikler bizleri bekliyor ve bu grafikler gelişmiş fizik hesaplamalarıyla birleştiriliyor. Oyunun kontrolleri ise yaratıcı bir şekilde tasarlanmış. Büyüleri gerçekleştirebilmek için ekranda parmağımız ile belli şekiller çiziyoruz. Genel olarak rahat bir şekilde oynana oyunda 30 farklı bölüm sunulmakta.

Archangel'da oyunda ilerledikçe yeni silahları, zırhları ve ekipmanları keşfedebilmemiz mümkün. Oyunun sunduğu bulut kayıt özelliği sayesinde farklı cihazlarda oyuna kaldığımız yerden devam edebilmekteyiz.