Artillery Brigade

Artillery Brigade
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Artillery Brigade'de üç farklı silahın kontrolünü ele alıyoruz ve düşman saldırılarına karşı durmaya çalışıyoruz.

Artillery Brigade hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur. Fakat özellikle iPad cihazlarınızda oynamanızı tavsiye ediyorum çünkü iPhone’ların küçük ekranlarında bu oyundan beklenen keyfi alamayabilirsiniz.

Artillery Brigade’de 360 derece hareket kabiliyetine sahip bir topçu bataryasını kontrol ediyor ve sürekli olarak gelen düşmanlara karşı mücadele ediyoruz. Bu tarz bir oyundan beklendiği gibi Artillery Brigade’de de bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış.

İlk birkaç bölüm daha çok alışma havasında geçiyor fakat daha sonra oyun gerçekten zorlaşıyor ve düşmanlar daha şiddetli bir şekilde saldırıyor. Şanslıyız ki düşmanlara karşı kullanabileceğimiz üç farklı silah var. Bu silahlar makineli tüfek, roketatar ve uçaksavar olarak belirtilebilir.

Toplamda 6 farklı ortam modellemesine sahip olması oyundan alınan keyfi artırıyor ve çeşitlilik sağlıyor. Buna bir de gece ve gündüz görevleri eklenince oyun son derece keyifli bir hale geliyor. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Artillery Brigade’i denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR