AudioSnaps

AudioSnaps
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AudioSnaps uygulaması ile ortam seslerini kaydederek sesli fotoğraflar çekebiliyoruz.

AudioSnaps, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir resim editörü olarak görev yapıyor. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bu uygulama sayesinde fotoğraf çekerken bulunduğumuz ortamın seslerini de kaydedebiliyor ve ortaya ilginç çalışmalar çıkartabiliyoruz.

Uygulamayı kullanmak son derece basit olan birkaç adım üzerine kurulu. AudioSnaps, fotoğrafı çekerken otomatik olarak beş saniyelik bir ses kaydı yapıyor. Bize herhangi bir ekstra işlem bırakmadığı için kullanımının rahat ve hızlı olduğunu söyleyebiliriz.

Uygulamanın en önemli özellikleri arasında kullanıcıya istediği ses klibini fotoğrafa ekleyebilme imkanı vermesi. Bu sayede o anki sesleri kaydetme zorunluluğu olmadan, farklı ses kliplerini de fotoğrafımıza ekleyebiliyoruz.

Çekimi tamamladıktan sonra ise Facebook, Twitter ve diğer paylaşım kanalları üzerinden takipçilerimizle paylaşabilme imkanımız var. Fotoğraf paylaşım sitelerini aktif olarak kullanıyorsanız AudioSnaps sahip olmanız gereken bir seçenek.

YORUMLAR