AutoStitch Twins Camera 5.85 (ios)

AutoStitch Twins Camera

AutoStitch Twins Camera
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AutoStitch Twins Camera, sizi bile şaşırtacak derecede etkileyici fotoğraflar oluşturabileceğiniz kullanımı kolay ve muhteşem bir iOS uygulamasıdır.

AutoStitch Twins Camera, uygulama marketi üzerindeki heyecan veren kamera uygulamalarından bir tanesidir. Bir çok fotoğraf düzenleme uygulaması alternatifi olmasına rağmen AutoStitch Twins Camera bir adım öne çıkmayı başarıyor. Uygulama etkileyici özelliklere sahip olmakla birlikte kullanımı da oldukça basittir.

Uygulama temel olarak fotoğraflarınızı düzenleyerek aynı karede kendinizi iki kere görüntülemenizi sağlıyor. Etkileyici fotoğraflar oluşturabileceğiniz uygulama sayesinde her fotoğraf karesinde farklı duruşlarda 2 farklı şekilde görünebiliyorsunuz. İkiniziniz ile fotoğraf çektirmiş gibi aynı karede iki kere bulunmak oldukça eğlenceli ve bazen etkileyici olabiliyor. Uygulamayı kullanabilmek için bir fotoğraf çektikten sonra bir fotoğraf daha çekerek uygulamanın geri kalanını düzenlemesini izlemeniz yeterlidir. Uygulama açı ve uzaklık ayarlarını kendi otomatik olarak düzenleyecektir.

AutoStitch Twins Camera'nın sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu ile oluşturudğunuz birbirinden güzel fotoğrafları Facebook, MySpace, Friendster ve diğer platformlar üzerinde arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Etkileyici fotoğraflar oluşturarak arkadaşlarınıza sürprizler yapabileceğiniz uygulama içerisinde 9 farklı efekt filtresi bulunmaktadır.

Özellikler:

  • 9 Farklı efekt
  • Sosyal medya entegrasyonu
  • Otomatik hizalama
  • Yüksel çözünürlüklü fotoğraflar

Genel olarak oldukça basit olmasına rağmen denemeye değer uygulamalar arasında olan AutoStitch Twins Camera uygulamasını iPhone ve iPad'leriniz üzerinde mutlaka denemenizi tavsiye ederim.