AvFX 1.0.1 (ios)

AvFX

AvFX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AvFX, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde videolarınızı düzenleyebileceğiniz kullanışlı ve esnek ayarlara sahip ücretsiz bir iOs uygulamasıdır.

AvFX, iOS cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak kullanabileceği bir video düzenleme uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak etkileyici videolar oluşturabilie veya videolarınızın arkaplanlarına güzel müzikler ekleyebilirsiniz. Özellikle Instagram üzerinde yapacağınız video paylaşımları için kullanabileceğiniz uygulamayı diğer sosyal medya platformları üzerinde yapacağınız video paylaşımları için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Twitter, Facebook ve YouTube'u aktif olarak kullanarak sıkça videolar yüklüyorsanız bu uygulamayı mutlaka denemenizi öneririm.

108 Farklı video efektine sahip olan uygulama ile kullanıcılar en beğendikleri efektleri videolarına kolayca ekleyebiliyor. Videolarınızın arkaplanlarına müzik eklemek için iPod kütüphanenizi kullanabilirsiniz. ayrıca videolarınızın uzunluğu uygulama üzerinden kolayca düzenleyebilirsiniz.

Filtre ve efekt ekleme dışında basit düzenleme araçları da bulunan uygulama kesme ve kırpma tarzındaki işlemleri yapabiliyorsunuz. Video kaydederken flashı açarak karanlıkta olan ensnelerin daha net görünmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında mikrofon ayarları, arkaplan müziği ve ekran oranları gibi diğer işlemleri de uygulama üzerinde düzenleyebiliyorsunuz.

Video çekmekten ve çektiğiniz videoları düzenlemekten keyif alıyorsanız AvFX tam aradığınız uygulama olabilir. Bir çok yararlı video düzenleme aracına sahip olan uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.