Backyard Monsters: Unleashed

Backyard Monsters: Unleashed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Backyard Monsters: Unleashed, canavarlarınızı eğiterek savaşa hazırlayacağınız ücretsiz iOS aksiyonlarından bir tanesidir.

Backyard Monsters: Unleashed, oynadıkça bağımlılık yapan bir oyun yapısına sahip olan ücretsiz iOS aksiyon oyunudur. Oyun içerisinde canavarlarınızı eğiterek savaşa hazırlamalı ve savaşta onlara liderlik yapmalısınız. Genel olarak baktığınızda popüler aksiyon oyunlarından biri olan Clash of Clans'ı andırmaktadır. Fakat bu oyunda birçok yeni eşya ve yapı ile birlikte oyun yapısında da farklılıklar bulunmaktadır.

Oyun içerisinde asıl yapmanız gereken, canavarlardan oluşan ordunuzu, düşmanlarınızın ordusu ile gireceğiniz savaşlar için eğitmek ve onlara liderlik yapmaktır. Ayrıca arkadaşlarınız ile birleşerek gücünüzü arttırabiliyorsunuz. Ordunuzun gücünü arttırmak ve canavarlarınızı yetiştirmek için kaynak ihtiyacınız bulunuyor. Kanaklarınızı düzgün bir şekilde yönetmeli ve en az ordunuz kadar önem taşıyan güçlü bir merkez kurmalısınız. Merkezinizin güçlü olması rakip saldırılarda daha iyi savunma anlamına gelmektedir.

Özellikler:

  • Değişik yeteneklere sahip 10 farklı canavar türü
  • Ordunuza liderlik yapabilme
  • Dünya genelindeki diğer oyuncular ile savaşma
  • Arkadaşlarınız ile birleşme imkanı
  • Hatalarınızı görebilmeniz için yaptığınız savaşların tekrarını izleme
  • Liderlik sıralaması
  • Tamamen ücretsiz

iPhone ve iPad'leriniz üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Backyard Monsters: Unleashed oyunu için cihazınızın internete bağlı olması gerkemektedir. Ayrıca oyunu oynamak tamamen ücretsiz olmasına rağmen, oyunda size avantaj sağlayabilecek olan özellik ve eşyaları ücret karşılığında uygulama içi mağazadan satın alabiliyorsunuz.

YORUMLAR