Base Busters

Base Busters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Base Busters iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon dolu bir tank savaşı oyunudur.

Base Busters tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz aksiyon dolu bir tank savaşı oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Hem tablet hem de akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabildiğimiz bu oyunda demir yığınlarının acımasız savaşlarına tanık oluyoruz.

Oyunun en iyi yanlarından bir tanesi de ister tek başımıza ister arkadaşlarımızla birlikte savaşlara katılma şansı sunması. Bu sayede oyunlar daha interaktif ve daha çekişmeli geçiyor. Sahip olduğumuz tankları düşmanın zayıf yönlerini iyi bir şekilde gözlemleyerek savaşa sürmeliyiz.

Bu noktada savaşı kazanmamızda rol oynayan en önemli faktör tankların gücü. Bu yüzden kazandığımız puanlarla tanklarımızı upgrade etmeli ve onlara yeni özellikler eklemeliyiz.

Toplamda 30 bölüm sunan oyunda ana hikayede ilerlemek istemezseniz arkadaşlarınızla birlik olarak da oyuna devam edebilirsiniz. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Base Busters, mobil cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz en keyifli savaş oyunlarından bir tanesi. Hem grafik hem ses hem de konu itibariyle Base Busters, bu tarz aksiyon oyunlarından keyif alanların denemesi gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR