Baseball Riot 1.1.6 (ios)
Baseball Riot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    49

  • Üretici

    10tons Ltd

Baseball Riot, beyzbol kurallarının geçerli olmadığı son derece zevkli bir iOS oyunu.

Baseball Riot, beyzbol oyunu olarak geçse de beyzbol kurallarını yerle bir ettiğimiz bambaşka bir oynanış sunan beceri oyunu. iOS platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkan oyunu hem iPhone hem de iPad’de oynayabiliyoruz.

Seviye seviye ilerlediğimiz oyunda bozuk enerji içeceği üretten şirketten intikam almaya yemin etmiş, eski takım arkadaşlarını içerisinde bulundukları durumdan kurtarmaya çalışan emekli bir beyzbol yıldızının yerine geçiyoruz. Amacımız beyzbolu gerektiği gibi oynamayan takımın oyuncularına günlerini göstermek. Kuralları hiçe sayarak sahada varlıklarını gösteren sözde beyzbol oyuncularını mükemmel atışlarımızla indirmeye çalışıyoruz. Duvarlar ve platformlara çarptırarak oyuncuları tek ve olabildiğince hızlı atışta vurarak ilerliyoruz. Tabii ki atladıkça karşımıza çıkan oyuncuların sayıları da artıyor ve kolay kolay atış yapamayacağımız noktalarda yerlerini alıyorlar.

Beyzbol kurallarına bağlı kalmadan oynayabildiğimiz son derece zevkli olan oyunda fizik kuralları geçerli olduğundan atışımızı yapmadan pozisyonumuzu çok iyi ayarlamamız gerekiyor.

YORUMLAR