Batman & The Flash: Hero Run

Batman & The Flash: Hero Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Batman & The Flash: Hero Run zaten berbat olan sonsuz koşu oyunlarının kötü örneklerinden bir tanesi.

Batman & The Flash: Hero Run isimli bu oyun Batman'i hiç görmediğimiz bir şekilde karşımıza çıkarıyor. Dilerdim ki böyle bir oyunu hiç oynamamış olsaydım ve Batman kafamda 'kakası gelmiş gibi' koşan bir süper kahramana dönüşmeseydi.

Öncelikle oyunun kategorisinden başlamak istiyorum: sonsuz koşu. Sonsuz koşu oyunları mobil oyun dünyasının bile en yüz karası oyunları arasında. Amaçsızca koşup para toplamaya çalışan karakterler bir insana ne gibi bir zevk verebilir ki?

Bu gelenek ne yazık ki Batman & The Flash: Hero Run'da da sürüyor. Sanki Lamborghini Aventador'la boy gösteren Bruce Wayne değilmiş gibi bu oyunda Batman'e sokaklardaki paraları toplaması konusunda yardım ediyoruz. Elbette ki nihai amacı Joker'i yok etmek fakat oyunda karşımızda duran tek şey Joker değil!

Belediye otobüsleri, ehliyet sınavı kukaları ve yol işaretleri de Batman için büyük tehlike oluşturuyor. Bunlara çarparsak güçlü kuvvetli kahramanımız bir anda yere seriliyor. Hain trafik kukaları! Zaten bu tarz engeller olmasaydı da eminim ki Batman karakterimiz kabız olmuş koşu stiliyle yine yeri boylardı. Zorlu testlerden ve belediye otobüslerinden kurtulduktan sonra Joker tanka binmiş olarak karşımıza çıkıyor. Biraz önce trafik levhasına çarpıp düşen Batman'in tanka karşı ne şansı olabilir ki?

Neyse lafı uzatmayayım deneyin görün! Eğer bu yorumlar yetersiz geldiyse Android versiyonu için yaptığımız incelemeyi okuyabilirsiniz.

YORUMLAR