Batman - The Telltale Series 1.0 (ios)

Batman - The Telltale Series

1.0
Batman - The Telltale Series
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    119

  • Üretici

    Telltale Games

Batman - The Telltale Series mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Batman - The Telltale Series eğer farklı ve bir o kadar da sürükleyici bir Batman oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu macera oyunu aslında ilk olarak bilgisayar versiyonuyla çıkış yapmıştı ve büyük beğeni kazanmıştı. Oyunu geliştiren Telltale Games daha önceden bizi Walking Dead ve Game of Thrones gibi ünlü dizilerin başarılı video oyunlarıyla tanıştırmış, Minecraft Story Mode gibi oyunları beğenimize sunmuştu. Batman - The Telltale Series'de de firma yine aynı formülle karşımıza çıkıyor; bu oyunda yapacağımız seçimle oyunun nasıl ilerleyeceğini ve nasıl sonlanacağını belirliyoruz.

Batman - The Telltale Series'de kahramanımız Bruce Wayne'in dünyasını alt üst edecek keşifler yaparken Gotham şehrinin karanlık tarafıyla yüzleşeceğiz. Oyunda tanıştığımız karakterlerle diyaloglar kurarken bu diyaloglarda kritik seçimler yapacağız ve bu seçimler oyundaki hikayenin nasıl ilerleyeceğini belirleyecek. Batman - The Telltale Series, diğer Telltale oyunları gibi aksiyonun ön planda olmadığı bir yapım. Batman - The Telltale Series'da daha çok bulmaca çözme ve kafa karıştırıcı durumlar içerisinden çıkma yeteneklerimizi sergileyeceğiz.

Batman - The Telltale Series tıpkı dizilerde olduğu gibi sezonlar ve bölümler halinde yayınlanan bir oyun. Batman - The Telltale Series tatmin edici bir grafik kalitesi ve başarılı seslendirmelerle birlikte geliyor.

YORUMLAR