Battle of Warplanes 1.91 (ios)

Battle of Warplanes

Battle of Warplanes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle of Warplanes, iPhone ve iPad'inizde oynayabileceğiniz tekil ve çok oyunculu mod içeren uçak savaşı oyunu.

Battle of Warplanes, iPhone ve iPad’inizde ücretsiz oynayabileceğiniz uçak simülasyon oyunları arasında. Adından da anlayacağınız üzere sakin bir yolculuk sürmek yerine savaş uçaklarının kokpitine geçip havadaki tüm düşman uçaklarını indirmeye çalışıyorsunuz. Tek bir düşman uçağı kalmayana dek mücadele vermelisiniz.

Etkleyici, göz alıcı boyutta olmasa da orta seviyede diyebileceğimiz görsellere sahip uçak savaşı oyununda ister tek başınıza görevlere katılıyorsunuz, istersek te dünya genelinde oyuncularla savaşıyorsunuz. Tekil modda aralıksız devam eden nefes kesici savaşlar, puan kazandıran özel göreler, hayatta kalmaya çalışma gibi sürükleyici savaş türleri bulunurken, çok oyunculu modda gökyüzünün hakimi olmak için savaşıyorsunuz.

Unutmadan, oyunda ilerledikçe yeni uçaklar açılmaya başlıyor. Dilerseniz uçağınızı değiştirip farklı bir uçakla yolunuza devam edebiliyorsunuz. Dilerseniz de mevcut uçağınızı yükseltme seçenekleriyle daha güçlü yapabiliyor ve görünümünü değiştirebiliyorsunuz.

YORUMLAR