Being SalMan 1.0.2 (ios)

Being SalMan

Being SalMan
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Being SalMan, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

iPad, iPod ve iPhone'larınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkan Being SalMan, zorlu bir oyun olarak tanımlanabilir. Ünlü aktör Salman Khan'ın resmi oyunu olan Being Salman'da zorlu görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz.

Heyacanı yüksek bir aksiyon oyunu olan Being Salman, zorlu görevleri yerine getirdiğimiz bir aksiyonu oyunudur. Tablet ve telefonlarınızda zevkle oynayabileceğiniz oyunda size verilen görevleri kısa sürede yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Oyunda bazen şüphelileri öldürüyor bazende bir ajan rolü üstleniyorsunuz. Farklı haritalar ve silahlarla oldukça geniş bir oyun olan Being Salman'da canınız da sıkılmıyor. GTA tarzında bir oynanışı bulunan oyun FPS olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda çeşitli geliştirmeleri de yapabiliyorsunuz. Hindistanlı aktör Salman Khan'dan esinlenilen oyunda daima aktif rol üstleniyorsunuz. Being Salman oyunu birbirinden farklı haritaları, muhteşen mücadeleleri ve zorlu görevleriyle sizleri bekliyor.

Being SalMan oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza 0.59 TL ödeyerek indirebilirsiniz.

YORUMLAR