Beymen Bemoji 1.1 (ios)

Beymen Bemoji

1.1
Beymen Bemoji
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beymen Bemoji, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve fotoğraflarınızı kişiselleştirebileceğiniz bir uygulamadır.

Beymen Bemoji, ünlü markanın akıllı cihazlar için geliştirdiği bir fotoğraf uygulaması. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, kendinizi ifade etmenin en eğlenceli yolu olan emojilerle fotoğraflarınıza tat katacaksınız. Son derece keyifli bir kullanımı olan Beymen Bemoji'ye dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

İngiliz illüstratör Kate Philipson tarafından geliştirilen Beymen Bemoji uygulaması, ünlü markanın tarzını yansıtan eğlenceli öğeleri içerisinde barındırıyor. Birbirinden farklı 300 emojiyi içerisinde barındıran uygulama, yaklaşan yeni sezon ürünleri için bir reklam kampanyası kapsamında üretildi. "Beymen, 2016-17 Sonbahar/Kış sezonunu rengarenk “Beymen Bemoji” dünyasıyla karşılıyor!" sloganıyla karşımıza çıkan uygulamanın oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum. Zira markasına özel bir emoji seti tasarlayan ilk marka olarak iyi bir ivme yakalayacaklar. Ayrıca yeni sezon ürünlerinde bu emojileri gördüğümüzü de söyleyeyim.

Beymen Bemoji uygulamasını ücretsiz indirebileceğinizi de belirtmeden geçmeyelim. Fotoğraflara emoji ekleme uygulaması arıyorsanız denemenizi kesinlikle öneririm.