Big Time Gangsta 2.2.2 (ios)

Big Time Gangsta

Big Time Gangsta
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Big Time Gangsta, düşmanlarınızı yok ederek şehrin sokaklarını ele geçirmeye çalışacağınız heyecanlı ve aksiyn dolu bir iOS oyunudur.

Big Time Gangsta, size saldıran düşmanlarınızı yok ederek, şehrin tüm sokaklarını kontrol edeceğiniz ücretsiz bir aksiyon oyunudur. Ölümcül silahlara sahip gangsterler bulunan sokaklardaki amacınız düşman saldırılarından korunarak onları yok etmek.

Şehideki ününüzü arttırmak için adeta görünmez adam olmanız gerekiyor. Gangsterleri yok etmek için şehirde yapacağınız savaşlara hazırlanmalı ve onlara kimin patron olduğunu göstermelisiniz. 3 Boyutlu grafiklere sahip olan oyundaki görüntüler muhteşem. Aynı zamanda oyundali ölümcül silahları da seveceğinize eminim. Kontrol ettiğiniz karaktere alacağınız ölümcül silahlar sayesinde düşmanlarınızı kolayca yenebilirsiniz. Şehrin kontrolünü tamamen ele alabilmek için kendi çetenizi kurmalı ve bu çeteyi tehlikeden uzak tutmalısınız.

Dünya üzerindeki en tehlikeli 7 gangster arasından birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Daha sonra karakterinizi silahla donatarak savaşlara girebilirsiniz.

Özellikler:

  • Seçebileceğiniz 7 farklı gangster
  • Ölümcül silahlar
  • 3 boyutlu grafikler ve etkileyici görüntü efektleri
  • Heyecanlı savaşlar