Biis 2.0.0 (ios)
Biis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Biis uygulamasında yer alan iş ilanlarına başvurarak, işverenlerin kısa süreli eleman ihtiyaçlarından yararlanabilirsiniz.

iOS işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz Biis uygulaması ile günlük işler yaparak gelir elde edebiliyorsunuz.

Yeni nesil iş bulma uygulaması olan Biis, kullanıcıların ilgi alanlarına uygun kısa süreli veya günlük işler sunarak gelir elde etmelerini sağlıyor. İşverenler için de kısa süreli eleman ihtiyacını karşılayan uygulamada, profilinizi eksiksiz doldurarak başvurularda öncelik kazanabiliyorsunuz. Birçok sektörde iş ilanı sunulan uygulamada satış temsilcisi, anketör, şoför, gizli müşteri vb. ilanlara başvurabilirsiniz.

Yayınlanan işlerin adını, açıklamalarını ve ücretini görebileceğiniz Biis uygulamasında, işi alacak kişi işveren tarafından seçiliyor. Ayrıca, işverenin tercihlerine bağlı olarak konum veya kişisel özelliklere göre filtreleme yapılarak sadece bu kriterlere uygun adaylar listelenebiliyor. Size en yakın iş ilanlarına göz atarak para kazanabileceğiniz Biis uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR