Bitpoem 2.0.2 (ios)

Bitpoem

Bitpoem
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bitpoem, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Bitpoem, fotoğrafçılar, grafiklerler ve dijital sanatçıların hoşuna gidecek harika bir fotoğraf düzenleme uygulaması. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, sanatsal efektleri kullanarak eşsiz fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Bir fotoğraf düzenleme uygulamasında bulabileceğiniz her şeyi içinde barındıran Bitpoem'e biraz daha yakından bakalım.

Bitpoem, içinde yaratıcılık yatan herkesin günlük ihtiyacını karşılayacak kadar zarif bir uygulama. Hakkında yapılan çeşitli yorumlara bakıldığında kendisine Photoshop olmayan photoshop bile diyebiliriz. Fotoğraflarınızı her açıdan zenginleştirebileceğiniz özellikleri içinde barındıran Bitpoem, renk efektleri, kamera efektleri, sanatsal efektler, karıştırma efektleri ve doku efektlerinden oluşuyor. Fotoğraflarınızı çekin ve bu uygulamayla birlikte istediğiniz efekti uygulayın. Sonuçlardan fazlasıyla memnun olacağınızı söyleyebilirim.

iOS cihazlarında iyi bir fotoğraf düzenleme alternatifi arayanlar Bitpoem'i ücretsiz indirebilirler. Son zamanlarda ücretsiz seçenekler arasında gördüğüm en iyi alternatif olması nedeniyle kullanmanızı kesinlikle öneririm.

YORUMLAR