Blade Waltz

Blade Waltz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blade Waltz ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir rol yapma oyunu

Blade Waltz eğer fantastik hikayelere sahip olan rol yapma oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil aksiyon RPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Blade Waltz'da büyülü bir dünyaya konuk oluyoruz ve korkunç yaratıklarla yüzleşerek kötülüğe karşı savaşıyoruz. Blade Waltz bize tek bir kahraman yerine birden fazla kahramanı kontrol etme imkanı veriliyor. Kahramanlarımızla birlikte karanlık zindanlara dalarak bölüm sonu canavarlarıyla savaşabiliyoruz ve büyülü silah ve zırhları yağmalayabiliyoruz.

Blade Waltz bize aynı anda 3 kahramanı birden kontrol etme imkanı veriyor. Bu kahramanlar arasında geçiş yapıyor olabilmemiz oyuna dinamik bir yapı kazandırıyor. Oyundaki görevleri tamamladıkça kahramanlarımız seviye atlayarak yeni yetenekler kazanabiliyor. Kullandığımız silahları ve zırhları geliştirebilmemiz de mümkün.

Blade Waltz oldukça güzel grafiklere sahip olan bir rol yapma oyunu. Gerçek zamanlı savaş sistemine sahip olan Blade Waltz zengin içeriğiyle size uzun süren bir eğlence sunacak.

YORUMLAR