BlendPic 1.4 (ios)

BlendPic

1.4
BlendPic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz fotoğrafçılık uygulamasıdır.

Sıradan fotoğraf filtrelerinden ve standart fotoğraf düzenleme uygulamalarından sıkıldıysanız ve yaratıcılığınızı konuşturacak, değişik, alternatif ve orijinal bir fotoğraf düzenleme uygulaması istiyorsanız BlendPic tam da aradığınız uygulama olabilir.

BlendPic ile iki farklı fotoğrafı kullanarak çoklu pozlama yöntemiyle çekilmiş gibi fotoğraflar yaratabilmeniz amaçlanmış. Birbirinden farklı iki fotoğrafı bir araya getirip üstüte koyarak birleştirdiğinizde sırıtmayacak şekilde iki fotoğrafı birleştirebilir ve bambaşka yeni bir fotoğraf ortaya çıkarabilirsiniz.

Normalde çoklu pozlama yöntemini kullanmak için profesyonel kameralara ihtiyaç varken bu uygulama ile öyle bir ihtiyacınız kalmıyor. Uygulamada kullanabileceğiniz 18 farklı efekt ve materyal bulunuyor. Yine fotoğrafların şeffaflık ayarını da kendiniz istediğiniz gibi düzenleme şansına sahipsiniz.

Yarattığınız fotoğrafları Twitter, Facebook gibi sosyal medya platformlarında anında paylaşabileceksiniz. Eğer siz de orijinal bir fotoğraf düzenleme uygulaması arıyorsanız, bu uygulamaya göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR