Bounty Stars

Bounty Stars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bounty Stars, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Bounty Stars, uzayın derinliklerinde geçen bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Uzayda başı boş gezen haydutları yakalayıp diğer oyuncularla savaşlar gerçekleştiriyoruz.

Macera dolu bir rol yapma oyunu olan Bounty Stars'da uzayın derinliklerinde başı boş gezen haydutları yakalayarak ödüller kazanıyor ve diğer oyuncularla mücadele içerisine giriyoruz. Oldukça geniş bir alanda geçen oyunda karakterlerimizi ve filomuzu geliştirebiliyor ve daha güçlü hale gelebiliyoruz. Birbirinden zorlu görevlere de sahip olan oyunda işimiz oldukça zor. Bu neden sağlam bir stateji kurmalı ve rakiplerimize karşı üstünlük sağlamalıyız. Oldukça geniş bir filoya sahip olan oyunda kendi filomuzu kurarak gemilerimizi kontrol ediyor ve ödüller birer birer topluyoruz. Macera ve aksiyon dolu bir rol yapma oyunu olan Bounty Stars'da keyifli zamanlar geçireceksiniz. Ayrıca oyunda daha güçlü hale gelmek için bir miktar para harcamanız gerekebilir.

Oyunun Özellikleri;

  • Zengin oyun içeriği
  • Eşsiz stratejiler
  • Günlük ödüller
  • Basit oyun kontrolleri
  • Oyun içi alım satım
  • Karakter güçlendirmeleri

Bounty Stars oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR