Boxy Kingdom 1.0 (ios)

Boxy Kingdom

1.0
Boxy Kingdom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boxy Kingdom mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunu

Boxy Kingdom farklı oyun türlerini birleştirerek ortaya güzel bir sonuç çıkarmayı başaran bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu güzel görünüme sahip mobil oyun Crossy Road ile tanıştığımız karşıdan karşıya geçme oyunu konseptini hack & slash dinamiklerine sahip aksiyon RPG türüyle birleştirmekte. Boxy Kingdom'da temel olarak fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve karanlık zindanlar içeirsinde düşmanlarımızla çarpışarak ve ölümcül tuzakları atlatarak ganimet peşinde koşuyoruz. Oyunda goblinler, orklar, büyücüler ve hayaletler gibi düşmanlarla çarpışırken bir yandan da dev bir gardiyan ejderhadan kaçmaya çalışmaktayız.

Minecraft tarzı grafiklere sahip olan Boxy Kingdom'da 35 farklı kahraman yer alıyor. Oyunda altın kazandıkça yeni kahramanların kilidini açabiliyoruz. Oyun grafiklerinin ve görsel efektlerin bir hayli başarılı olduğunu belirtmekte fayda var. Oyunun içerisine serpiştirilmiş mizahi öğeler ise oyundan aldığımız keyfi artırıyor.

Boxy Kingdom, Crossy Road'daki gibi basit kontrollere sahip. Kahramanımızın ilerlemesi için ekrana dokunuyoruz, onu yönlendirmek için de sağa ve sola doğru parmağımızı kaydırıyoruz.

ARTILAR

Mizahi öğeler

RPG elementleri

Heyecanlı ve bağımlılık yapan oynanış

Güzel grafikler

EKSİLER

YORUMLAR