Bridge Construction Sim 2

Bridge Construction Sim 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    37

  • Üretici

    Game Mavericks

Gerçek bir inşaat simülasyonu oynayacağız.

Mobil cihazınızda gerçek bir inşaat simülasyon oyunu oynamak ister misiniz?

Mobil simülasyon oyunları arasında oldukça popüler olan Bridge Construction Sim 2, Game Mavericks tarafından İOS ve Android platformunda ücretsiz olarak yayınlandı. 

Oyunculara birbirinden farklı ve gerçek inşaat araçları sunan mobil oyun, birbirinden farklı görevler ile oyunculara sürükleyici bir atmosfer sunuyor. 3D grafiklerin yer aldığı oyunda, gerçekçi kontroller kullanılmıştır. Oyuncular detaylı harita üzerinde çok sayıda görevi yerine getirmek için mücadele edecek ve yeteneklerini sergileme imkanı bulacak.

Oyun içerisinde çok sayıda inşaat aracını kullanma fırsatımız olacak. Bu araçlar ile köprüler yapacak, test edecek ve vatandaşlara sunacağız. Oldukça kaliteli bir içeriğe sahip olan yapımda her türlü detay adeta incelikle düşünülmüştür. Oyun içerisinde yer alan inşaatlar günümüzdekiyle oldukça benzer bir yapı ile karşımıza çıkmaktadır. Ücretsiz olarak mobil oyunculara sunulan yapım, Android platformunda 500 binden fazla indirilmeye sahiptir. Google Play’de 4.1 gibi bir inceleme puanı alan yapım, alanında ilk sıralarda gelmektedir. İyi oyunlar dileriz.
 

YORUMLAR