Camra

Camra
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Camra, iPhone'unuzla doğrudan bulutta fotoğraf ve video çekmenize, saklamanıza izin veren ücretsiz bir uygulama.

Camra, 16GB iPhone modeline sahipseniz oldukça işinize yarayacak bir uygulama. Ücretsiz olarak sunulan uygulamayla fotoğraf ve videoları doğrudan bulut ortamda çekerek telefonunuzun alanını gereksiz yere doldurmamış oluyorsunuz.

64GB veya 128GB iPhone yerine 16GB modeli satın aldıysanız yer sorunu mutlaka yaşıyorsunuzdur. Günümüz oyunları ve uygulamalarının yanında video ve fotoğrafları da kattığımızda iPhone’larda hafıza kartı seçeneği de olmadığından (Leef’in ürünleri fantastik olduğu için saymıyorum) sürekli olarak bir içeriği silmek durumunda kalıyorsunuz. Camra, bu noktada iş gören bir uygulama diyebilirim. Fotoğraf ve videolarınızı doğrudan bulutta çekip saklayabiliyorsunuz. Bulutta saklamayı zaten yapabiliyoruz diyebilirsiniz ancak Camra sayesinde direkt bulutta çekim yaptığınızdan telefonunuzun alanını hiç kullanmamış oluyorsunuz. Ayrıca medyaların yüklenirken çevrilmesi de hız kazanma açısından oldukça iyi.

Camra’nın diğer bir güzel özelliği de videoları zaman akışı şeklinde sunması. Tek bakışta toplam kaç video çektiğinizi, kimlerle nerede ne zaman çekindiğinizi görebiliyorsunuz. Dilerseniz arkadaş ve ailenizle hızlıca paylaşabiliyorsunuz. Grup kurma seçeneğinin de olması ayrıca güzel.

YORUMLAR