Cardboard Crooks

Cardboard Crooks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cardboard Crooks, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz aksiyon odaklı bir shooter oyunu.

Cardboard Crooks, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir oyun. Oyun salonlarında oynamaya alışkın olduğumuz shooter tarzı oyun yapısına sahip olan Cardboard Crooks'ta barda etrafı gangsterler tarafından çevrilen bir karakterin kurtuluşa giden yoldaki macerasına tanık oluyoruz.

Oyunda karşımız asürekli olarak eli silahlı karakterler çıkıyor ve biz de onları silahımızla etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz. Elbette bu iş ilk başlarda bir hayli kolay olsa da gelecek bölümlerde saldırganların sayısı ve niteliği artarak bize zorlu dakikalar geçirtiyorlar.

Grafikler herhangi bir shooter oyununda görmeye alıştığımız türden. Karton üzerine çizilmiş izlenimi uyandıran modellemeler oyunun orijinal bir çizgide ilerlemesini sağlıyor. Oyun her yaştan oyunsevere hitap edecek türden. Biraz şiddet içerse de mide kaldıracak türden bir görüntü yok. Bu yüzden ufak yaştaki oyunseverler de bu oyunu keyifle oynayabilir.

Oyunda çok sayıda farklı silah türü ve düşman bulunuyor. Bazı düşmanların elindeki silaha ateş ederek onları etkisiz hale getirmemiz bekleniyor. O karmaşada bunu yapmak ne yazık ki pek kolay olmuyor.

Genel olarak Cardboard Crooks, ücretsiz olarak indirebileceğiniz aksiyon dozu yüksek bir çatışma oyunu. Eğer siz de bu tarz oyunlar oynamak istiyor ve ücretsiz bir seçenek arıyorsanız Cardboard Crooks denemeniz gerekenler arasında.