Casanova Knight

Casanova Knight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Casanova Knight, iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen ve Venedikli şövalyenin çapkınlık uğruna giriştiği macerayı yöneteceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Casanova Knight mobil oyunu, Venedik’in çapkın şövalyelerinden biri olarak prenseslere ulaşmaya çalışacağınız keyifli bir aksiyon oyunudur.

Casanova Knight mobil oyununda ilk olarak göze çarpan oynanış mekaniğinin efsaneler arasında adını yazdıran Ice Tower oyununa çok benzemesi. Zira tıpkı Ice Tower’da olduğu gibi kaldırım tarzı platformlara kendinizi zıplayarak atmaya çalışıyorsunuz. Oyunda tek hareket tekniği zıplamak olması üzerine kontroller de oldukça basit tutulmuş. Ekrana kısa süreli dokununca kısa zıplıyor ve uzun süreli dokunduğunuzda daha yükseğe zıplıyorsunuz.

Casanova Knight mobil oyununda müziklerle ve seçilen objelerle Venedik atmosferi başarıyla yansıtılmış. Prenseslere ulaştıkça oyunda başlangıç noktaları da güncelleniyor. Yani öldüğünüzde en son uğradığınız prensesin olduğu yerden doğuyorsunuz. Ayrıca yol boyunca karşınıza zorlu engeller çıkacak. Dikenli balkonları ve gardiyanları atlatmalısınız. Büyük keyif alarak oynayacağınız Casanova Knight mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR