CHAOS RINGS

CHAOS RINGS
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CHAOS RINGS, kendi seçeceğiniz karakter ile arenada heyecanlı dövüşlere gireceğiniz aksiyon dolu bir iOS RPG oyunu.

Chaos Rings, iPhone ve iPad sahibi kullanıcıların oynayabileceği en iyi RPG oyunlarından bir tanesi. Kendine özgü hikayesi ve grafik kalitesi ile ön plana çıkan oyun, Final Fantasy'nin yapımcısı Square Enix tarafından hazırlandı.

Aslında eski bir oyun olmasına rağmen günümüzde hala pek çok yeni oyundan çok daha kaliteli ve üst düzey olan oyunda çok fazla detay ve ayrıntı bulunuyor. Dolayısıyla oyunun boyutu da neredeyse 1 GB. Bu nedenle oyunu indirirken mobil internet paketiniz yerine Wi-Fi internet bağlantısı tercih etmeniz hem hız hem de internet paketi kotanız açısından yararlı olabilir.

Ark Arena adı verilen büyük bir alanda geçen oyunda dövüşçü bir çift seçiyorsunuz. Bir kadın ve bir kadından oluşan bu çift ile arenada diğer çiftlere karşı mücadele ederek onları yenmeniz gerekiyor. Rakip çiftler dışında boss savaşları da bu arena içerisinde sizi bekliyor.

Grafik kalitesi açısından sınırlı sayıda rakibi olan oyunun görsellerine gerçekten bayılabilirsini. Fakat oyunu oynamak için 20 TL'ye yakın bir miktar ödemeniz gerekiyor. Oyunun tek eksisi olarak bunu gösterecek olsam da, bu tür kaliteli ve gelişmiş özelliklere sahip olan bir mobil oyun için ideal bir ücrete sahip olduğunu da söyleyebilirim.

Hikayesi içerisinde 4 farklı senaryo yer alan Chaos Rings, grafik kalitesi dışında sahip olduğu yüksek ses kalitesi ile de oynadığınız karakterleri adeta gerçekmişçesine hissetmenizi sağlıyor.

Eğer RPG oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız ve bugüne kadar Chaos Rings oynamadıysanız mutlaka satın alarak denemelisiniz.

YORUMLAR