Charles 2 1.4 (ios)

Charles 2

1.4
Charles 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Charles 2, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Charles 2, iPad ve iPhone cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli ve sürükleyici bir aksiyon oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. İki boyutlu basit bir aksiyon oyunu olan Charles 2 ile zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Boş zamanlarınızı eğlenceli kılmak için tercih edebileceğiniz mükemmel bir oyun olan Charles 2, 111Percent firmasının başarılı oyunlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Onlarca farklı bölüme sahip olan oyunda düşmanlarınızın üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. Zevkli ve başarılı bir oyun olarak nitelendirebileceğim Charles 2, mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir oyun diyebilirim. Kolay oynanışı ve sürükleyiciliğiyle de ön plana çıkan oyun ile can sıkıntınızı geçirebiliyorsunuz. Arkadaşlarınıza da meydan okuyabileceğiniz oyunda düşmanlarınıza karşı savunma ve saldırı yapabiliyorsunuz. Farklı silahların ve özel güçlerin yer aldığı Charles 2'yi sakın kaçırmayın. 111Percent'in diğer oyunlarında olduğu gibi kolay bir arayüze sahip olan oyunda hoş animasyonlar ve farklı kontroller yer alıyor. 

Charles 2'yi iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR