City Island 2

City Island 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    56

  • ÜRETİCİ

    Sparkling Society

City Island 2, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici ve uzun soluklu bir şehir kurma oyunu olarak öne çıkıyor.

City Island 2, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz uzun soluklu bir şehir kurma oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kendi şehrimizi kurmaya çalışıyoruz. Kullanılan grafiklerin kalitesi, içerik zenginliği ve tamamen oyunseverlerin beklentileri doğrultusunda hazırlanmış yapısı ile beğenimizi kazanan City Island 2 her yaştan oyunseverin kısa sürede favorileri arasına girebilecek kapasiteye sahip.

Oyunda yapabileceklerimizin sınırını hayalgücümüz belirliyor. Önümüzde o kadar fazla seçenek var ki şehrimizi dilediğimiz gibi inşa etme şansına sahip oluyoruz. Oyunun en iyi yanlarından bir tanesi oyunculara çeşitli görevler vererek heyecanı daima canlı tutuması. Tekdüze bir şekilde devamlı bina yapmaktansa görevleri yerine getirmek için çaba sarfediyoruz.

Dikkat çeken bir diğer unsur da kontrol mekanizması. Bu tarz strateji ve inşa oyunları dokunmatik ekranlar üzerinde iyi tasarlanmadıkları zaman sıkıcı sonuçlara imza atıyorlar. Fakat bu tarz bir durum City Island 2'de kesinlikle geçerli değil. İnşa etmek istediğimiz binaları ilgili menülerden kolayca seçip, istediğimiz bölgeye konuşlandırabiliyoruz. Bu arada inşa edebileceğimiz 150'den fazla binanın ve dekoratif eşyanın bulunduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Oyunun en önemli kısımlarından bir tanesi de maddi gelir sağlamak. Ticari binalar kurarak maddi gelir artışı sağlayabiliyoruz. Elde ettiğimiz kazançla da yeni binalar inşa etme şansına sahip oluyoruz.

Eğer tek başımıza oynamaktan sıkılırsak Facebook üzerinden arkadaşlarımızla ortaklaşa bir oyun deneyimi yaşayabiliriz.

Saatler süren bir oyun deneyimi sunan City Island 2, şehir kurma oyunlarından keyif alan oyunseverlerin büyük bir zevkle oynayacakları yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR