Clip2Comic 1.3.0 (ios)

Clip2Comic

Clip2Comic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clip2Comic sayesinde fotoğraflarımıza ve videolarımıza karikatür efekti ekleyebiliyoruz.

Clip2Comic, iPhone ve iPad cihaz sahipleri için özel olarak tasarlanmış, ücretsiz bir fotoğraf ve video düzenleme uygulaması olarak görev yapıyor.

Eğlenceli bir kullanım deneyimi sunan bu uygulama sayesinde çekmiş olduğumuz fotoğraflar ve videolara ilginç görsel efektler ekleyerek onları çok daha dikkat çekici bir hale getirebiliyoruz.

Clip2Comic'i kullanabilmek için öncelikle fotoğraf veya video çekmemiz veya daha önce çektiklerimizden birisini seçmemiz gerekiyor. Ardından sunulan çizgi film ve karikatür efektlerinden birisini seçerek görsele direkt olarak uyguluyoruz. Oluşturmuş olduğumuz görselleri daha sonra kaydederek farklı sosyal medya araçları üzerinden çevremizle paylaşabilme şansına sahibiz. Üstelik tüm görseller yüksek çözünürlüklü olarak kaydediliyor.

Uygulamada sunulan hazır efekt seçeneklerine ek olarak kullanıcıların kendi yapabilecekleri ayarlar da var. Parlaklık, kontrast ve doygunluk ayarlarını yaparak görsellerimizi daha şık hale getirmek bizim elimizde.

Sık sık fotoğraf ve video çekiyorsanız ve bu kategoride kullanabileceğiniz ücretsiz ve orijinal bir uygulama arıyorsanız Clip2Comic'e göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR