Clipster

Clipster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clipster, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir video uygulamasıdır.

Clipster, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir video uygulamasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi uygulama ile eğlenceli videolar çekip onlardan klipler oluşturma şansına sahipsiniz.

Marketlerde pek çok fotoğraf uygulaması var. Fotoğraf çekmek herkesin sevdiği ve mutlu anlarını ölümsüzleştirmek için kullandığı bir yöntem. Peki ya özel anlarınızı videolar ile ifade etmek istemez miydiniz?

Video uygulaması tarzında da pek çok uygulama var ve Clipster bunlar arasında kendini gösterecek çok özel seçeneklere sahp değil. Yine de kullanıcı dostu arayüzü ve sunduğu seçenekler ile bir video uygulamasından beklediklerinizi sunuyor diyebilirim.

Uygulama ile çeşitli videolar çekebiliyor, daha sonra bu videoları birleştirebiliyor, bunlara filtreler, efektler ve çerçeveler ekleyebiliyor, daha sonra da arka plana sevdiğiniz müzikleri atıp çeşitli klipler oluşturabiliyorsunuz.

Telefonunuzu klasik videolar çekmek için kullanmak yerine bu uygulama ile çok daha eğlenceli videolar oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca Uygulama ile telefonunuzun ön kamerasını kullanarak selfie videoları çekme şansınız da var.

Daha sonra bu çektiğiniz kısa klipleri Facebook ve Twitter'da paylaşabiliyorsunuz, böylece sevdiklerinizi de mutlu anlarınıza dahil edebiliyorsunuz. Siz de güzel bir klip uygulaması arıyorsanız Clipster uygulamasını indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR