Clumsy Ninja 1.2.1 (ios)

Clumsy Ninja

Clumsy Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,813

  • Üretici

    NaturalMotion

iPhone ve iPad için hazırlanan Clumsy Ninja'da minik ninjamızı eğitmek için çaba gösteriyoruz.

iPhone ve iPad cihazlar için hazırlanmış olan Clumsy Ninja oyunu oldukça eğlenceli vakit geçirmenizi garanti ediyor ve elinizdeki acemi ninjayı eğitebilmek için çaba göstermenizi sağlıyor. Bu haliyle bir dönem dünyayı kasıp kavuran sanal bebeklerin değişik ve gelişmiş bir versiyonu olduğunu söylemek mümkün.

Ücretsiz olarak sunulan oyun, oldukça ilgi çekici ve kaliteli grafiklere sahip. Minik ninjamıza direkt olarak dokunarak hareketlerini kontrol edebiliyoruz ve karşımıza çıkan görevleri tamamladıkça gelişimini sağlayabiliyoruz. Bir süre sonra gerçek bir ninja haline gelmesi sayesinde dövüş tekniklerinde oldukça uzmanlaşıyor.

İlerledikçe yeni kuşaklar alarak en yüksek kuşağa ulaşmak hedeflerimiz arasında. Sadece kuşak değil, aynı zamanda kıyafetlerini de değiştirerek kendimize özel bir ninja hazırlayabiliyoruz. Eğer ninjanızın fotoğraflarını çekmek isterseniz ekran görüntüleri alabilir ve bunları galerinize kaydedebilirsiniz.

Euophoria simülasyon teknolojisini kullanan oyun, gerçekçi bir fizik motoru sunuyor ve ninjayı gıdıkladığınızda bile çok gerçekçi olduğunu bizlere hissettiriyor. Eğer telefon veya tabletinizde eğlenceli bir simülasyon oyunu denemek isterseniz Clumsy Ninja'ya göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR