Colopl Rune Story

Colopl Rune Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Colopl Rune Story, anime çizgi filmden çıkmış karakterlerin yer aldığı aksiyon rol yapma oyunu.

Colopl Rune Story, anime çizgi film izlemeyi seviyorsanız kesinlikle oynamanızı istediğim bir yapım. Görsellerinin haricinde hem iPhone hem de iPad ile uyumlu olmasının yanında ücretsiz ve ufak boyutlu olmasıyla dikkat çeken aksiyon rol yapma oyununda fantastik dünyada yaşayan destansı canavarlarla savaşıyoruz. Lakin bu savaş gerçek zamanlı ve arkadaşlarımızı da aksiyonun içine sürükleyebiliyoruz.

Anime çizgi filmlerde yer alan çılgın karakterlerin yerine geçme fırsatı sunan oyun aksiyon rpg türünde ve en önemli özelliği gerçek zamanlı co-op oynanış sunması. Yani ejderhalar, yaratıklar ve diğer düşmanlarla savaşırken arkadaşlarımızı da dahil edebiliyoruz. Her biri farklı yeteneklere sahip 5’den fazla kahramanın yerine geçerek kötülüğü durdurmaya çalıştığımız oyun hiç duraksamıyor. Harita üzerinden düşmanın izini sürüyor ve yakaladığımız yerde bitirmeye çalışıyoruz. Savaş anında bizimle birlik olan arkadaşlarımızın güçlerini, kaçıncı seviyeye geldiklerini görebiliyoruz.

Oyunun güzel taraflarından birisi de sınırsız enerji sunması. Oyunda bir yandan birbirinden çirkin yaratıklarla savaşıp diğer yandan kendi kasabımızı kurmaya çalıştığımız 100’ün üzerinde bölüm bulunuyor ve öldüğümüz vakit yeniden başlamak için beklemek zorunda kalmıyoruz. Savaşı ne zaman bitireceğiniz tamamen size kalmış.

YORUMLAR