Colors 1.1 (ios)

Colors

1.1
Colors
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Colors içerisinde çok sayıda fotoğraf filtresi yer alan bir mobil fotoğraf düzenleme uygulamasıdır

Colors eğer fotoğraflarınıza ikinci bir dokunuş eklemek isterseniz kullanabileceğiniz zengin özelliklere sahip bir mobil fotoğraf düzenleme uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda veya iPad tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir fotoğraf efekt uygulaması olan Colors kullanıcılara temel olarak fotoğraf filtreleme konusunda yardımcı oluyor. Uygulamanın sunduğu filtre seçeneklerini kullanarak kameranızla çektiğiniz fotoğrafların görünümünü tercihlerinize göre yapılandırabiliyorsunuz. Fotoğraflarınızın temel renk değerlerini değiştiren bu filtreler çok daha şık fotoğraflar yaratmanızı mümkün kılmakta.

Colors ücretli bir uygulama olmasına rağmen içerisinde herhangi bir uygulama içi satın alma işlemi ve reklam içermiyor. Oldukça düşük bir fiyatla satışa sunulan uygulamayı aldığınızda 1000 adet fotoğraf filtresine sahip oluyorsunuz. Ayrıca güncellemeler yoluyla uygulama içerisindeki filtre sayısı da zenginleştiriliyor ve kullanıcılara ücretsiz olarak yeni filtreler sunuluyor.

Colors içerisinde yer alan filtrelerden en çok hoşunuza gidenleri favorileriniz altında gruplayabiliyorsunuz. Bu sayede bu filtreleri tekrar kullanmak istediğinizde filtrelere kolay ve hızlı bir şekilde erişebiliyorsunuz. Colors ile fotoğraflarınızın istenmeyen bölümlerini kırpabilir veya fotoğraflarınıza çerçeveler ekleyebilirsiniz. Colors ile düzenlediğiniz fotoğrafları uygulama aracılığıyla sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR