Cops N Robbers

Cops N Robbers
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cops N Robbers, popüler sandbox oyunu Minecraft benzeri grafik tasarımı kullanılarak geliştirilen multiplayer olarak oynayabileceğiniz heyecanlı bir aksiyon oyunu.

Cops N Robbers, yapı itibari ile Counter Strike'a benzeyen fakat terörist ve polis yerine hırsız polis temalı bir online aksiyon oyunu. iPhone ve iPad sahiplerinin 1.99 TL ödeyerek satın alıp oynayabileceği oyunun grafikleri de oldukça tanıdık. Çünkü popüler Sandbox oyunlarından biri olan Minecraft grafikleri ile tasarlanmış. bloglardan oluşan haritalar üzerinde yine bloglardan oluşan karakterler ile rakipleri öldürmeye ve kazanmaya çalışıyorsunuz.

Multiplayer olarak oynanan oyunun her odasına 15 kişiye kadar girilebiliyor. Deathmatch ve Survival olarak 2 farklı modu bulunan oyunda hangi modu istiyorsanız seçerek oynayabiliyorsunuz. Deatchmatch moduna girip online olarak rakipleriniz ile karşılaşmadan önce, survival modda biraz pratik yapıp kendinizi alıştırmanız sizin için yararlı olabilir. Deathmatch'e göre farklı harita ve silahlara sahip olan survival modunda yine birbirinden farklı düşmanlar ile karşılaşıyorsunuz.

Mükemmel ses ve görüntü efektleri sayesinde saatlerce oynasanız bile sıkılmayacağınız Cops N Robbers'da ya hırsız ya da polis tarafında oluyorsunuz ve rakiplerinizi öldürmeye çalışıyorsunuz. Birbirinden farklı silah türlerinden istediğinizi seçerek alabilir ve Minecraft'daki skinleri bu oyuna uygulayabilirsiniz.

Eğer multiplayer oyun oynamayı seviyorsanız Cops N Robbers'ı satın alarak iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR