Core Archery 1.2.3 (ios)

Core Archery

Core Archery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Core Archery ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir okçuluk oyunudur

Core Archery eğer basit okçuluk oyunlarından sıkıldıysanız ve daha zorlu bir macera arıyorsanız hoşunuza gidebilecke bir mobil okçuluk oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Core Archery bize basit bir beceri oyunundan ziyade simülasyon türünde bir oyun deneyimi sunuyor. Core Archery'de sadece okun hızını ve yönünü belirleyerek oku fırlatmıyoruz, tıpkı gerçek bir okçu gibi yilk önce yayımızı geriyoruz, sonrasında dengemizi koruyarak nişan almaya ve oku doğru anda bırakarak atışımızı gerçekleştiremeye çalışıyoruz. Bu iş başlarda biraz zor olsa da oyun mekaniklerini kavradıktan sonra Core Archery heyecanlı bir yapı kazanıyor.

Core Archery'de ilk olarka yakın mesafedeki hedeflere ok fırlatıyoruz. Oyunda ilerledikçe hedef ile aramızdaki mesafe artıyor ve bu nedenle daha dikkatli nişan almamız ve daha ince hesap yapmamız gerekiyor. Oyunun mekaniklerindeki başarı maalesef grafiklerde kendini gösteremiyor, ortalama bir grafik kalitesi sunan Core Archery daha güzel görünebilirdi.

YORUMLAR