CosmoJoe 1.2 (ios)

CosmoJoe

1.2
CosmoJoe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CosmoJoe, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

CosmoJoe, galaksinin gezgini ve kaşifi olan bir kahramanı kontrol ettiğimiz bir aksiyon oyunu. iPhone ve iPad cihazlarınızdan oynayabileceğiniz bu oyunda, evrenin uçsuz bucaksız derinliklerinde yıldızlardan gelen yardım çağrısına kulak veriyor ve işgalcilere karşı durarak bizden yardım isteyenlere destek oluyoruz. Her yaştan insanın keyifli vakit geçirebileceği bu uzay macerasına biraz daha yakından bakalım.

Oyunun grafiklerinin oldukça hoşuma gittiğini söyleyebilirim. Fütüristik tarzda bir oyunla karşı karşıyayız ve bizi bekleyen tehlikelere karşı dirençli olmak zorundayız. Karşımıza çıkan çok sayıda düşmanı inanılmaz silahlarla yok ederek ilerleyeceğiz. 50'nin üzerinde seviye ve 5 farklı tema bulunan oyunda, ayrıca 14 türde silah bulunuyor. CosmoJoe'da yapacağınız hamlelerle multi-combo yapabileceğinizi ve puanınızı artırabileceğinizi de belirtelim. Oyun içi seslerinde sizi havaya sokacağını düşünüyorum.

Keyifli bir aksiyon oyunu arayanlar CosmoJoe oyununu ücretsiz indirebilirler. Retina ekran desteği ve kolay oynanışını da hesaba katarak, kesinlikle oynamanız gerektiğini söyleyebilirim.