Crazy Camping Day 1.0 (ios)

Crazy Camping Day

1.0
Crazy Camping Day
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Camping Day, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kamp yapma oyunu.

Crazy Camping Day, iPhone ve iPad cihazlarda oynanmak üzere tasarlanmış ilginç bir kamp yapma oyunu. Hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceğimiz bu oyun özellikle çocukların büyük beğeniyle oynayacağı bir atmosfere sahip.

Brown ailesinin kamp maceralarını konu alan oyundaki temel görevimiz aile bireylerinin karşılaştığı sorunları çözmek ve onlara huzurlu bir tatil sunmak. Tek bir oyun üzerine yoğunlaşmaktan ziyade birkaç farklı oyuna yer veren Crazy Camping Day'de kirlenen arabaları yıkamaktan tutun da yırtılan çadırları onarmaya kadar uzanan geniş bir görev listemiz var.

Bu görevler esnasında karşılaşacağımız bulmacalar da oyunun eğlenceli ve sürükleyici yapısını bir adım ileri taşıyor. Elbette çok uzun süreli bir oyun deneyimi sunmuyor fakat oynandığı süre boyunca oyuncuları sürekli olarak farklı yönlerden eğlendirmeyi amaçlıyor.

Oyunun tek hoşumuza gitmeyen noktası ise çok fazla uygulama içi satın alma sunması. Çocuklara yönelik olduğu için ebeveyn kontrolü dışında satın almalar yapılabilir ve bu bazı sorunlara yol açabilir.

Yine de tamamen çocuklara yönelik bir oyun deneyimi sunan Crazy Camping Day, çocuklarına güvenle oynatabileceği bir oyun arayan ailelerin değerlendirmesi gereken bir yapım.