Crazy Taxi King 3D

Crazy Taxi King 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir araba kullanma oyunu olan Crazy Taxi King 3D'de zorlu görevler bizleri bekliyor.

Crazy Taxi King 3D basit bir yapıya sahip olmasına rağmen oldukça popüler olan oyunlardan bir tanesi. Özellikle araba kullanma oyunlarına meraklı oyunseverler tarafından oldukça sevielcğeini düşündüğüm bu oyunda çılgın bir taksi şoförünün kontrolünü ele alıyoruz.

Oyunda az da olsa GTA havası sezmek mümkün. GTA kadar geniş bir dünya ve sınırsız özgürlük mevcut değil fakat bu haliyle de fena değil. Oyunda kontroller mümkün olduğunca basit tutulmuş ve oyun esnasında herhangi bir sorun yaratmıyorlar. Grafikler ortalama düzeyde hazırlanmış. En iyisi olmasalarda en kötüsü de değiller.

Oyunda kolay gibi görünen zor bir amaca hizmet ediyoruz. Yeri geldiğinde sabırlı olmalı ve yolcuları beklemeliyiz, yeri geldiğinde ise gaz pedalına sonuna kadar basarak varış noktasına hızla ilerlemeliyiz. Oyunun en iyi yanlarından birisi de değişken kamera açılara sahip olması. Bu özelliği ile dar yerlerde manevra kabiliyeti elde edebilirsiniz. Yol kenarında bulunan engellere dikkat etmelisiniz yoksa kaza yapabilirsiniz. Araba biraz dayanıksız olduğu için hemen patlayabiliyor.

Ücretsiz olması ve eğlenceli yapısıyla öne çıkan Crazy Taxi King 3D'yi araba oyunlarından hoşlanan oyunseverlere tavsiye ediyorum.

YORUMLAR