CSI: Slots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    22

  • Üretici

    Gameloft

CSI: Slots, bizleri günahlar şehri Las Vegas'a götüren uzun soluklu slot - cinayet çözme oyunlarını harmanlayan bir yapım.

CSI: Slots, Gameloft’un iOS platformuna ücretsiz sunduğu Türkçe oyunlar arasında. Ünlü yapımcının yeni oyununda olay yeri inceleme ekibine yeni katılan birinin yerine geçiyoruz. Günahlar şehri olarak bilinen Las Vegas’ta seri işlenen cinayetleri önlemek için bulunuyoruz. Şimdilik çözmemiz gereken 10’dan fazla dosya var.

Slot oyunlarını olay çözme (cinayet çözme) oyunlarıyla başarılı bir şekilde harmanlayan CSI: Slots oyununda kumarhanelerden geçilmeyen Las Vegas şehrine gidiyoruz. Günahlar şehrinde bulunma amacımız ardı arkası kesilmeyen cinayetleri işleyenleri ortaya çıkarmak. Oyuna ilk başladığımızda yardımcımızın da katkılarıyla olayın sır perdesini nasıl kaldıracağımızı öğreniyoruz. İlk dosyamızı kapattıktan sonra olayları tek başımıza çözmeye başlıyoruz.

Oyunda olayları çözme aşamasında ihtiyacımız olan delilleri bulmak, analiz etmek, şüpheliyi bulup sorgulamak ve deliğe tıkmak için özel bir çaba sarfetmemiz gerekmiyor. Çarkları çevirerek ilerliyoruz. Çarkı her çevirişimizde olayın çözümüne bir adım daha yaklaşmış oluyoruz. Olayı çözüp dosyayı kapattığımızda da para hesabımıza yatırılıyor.

YORUMLAR