Cube Knight: Battle of Camelot

Cube Knight: Battle of Camelot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cube Knight: Battle of Camelot mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kuşbakışı aksiyon oyunudur

Cube Knight: Battle of Camelot bir kere oynadıktan sonra bağımlılığa dönüşebilen keyifli bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz top down shooter türündeki bir oyun olan Cube Knight: Battle of Camelot'de Yuvarlak Masa Şovalyeleri ile birlikte fantastik bir maceraya atılıyoruz. Oyunda silahlarımız veya büyü gücümüzü kullanarak dört bir yandan bize saldıran düşmanlarımızla savaşmaktayız. Oyunda bize farklı kahraman sınıflarından birini seçme imkanı veriliyor, her kahraman da bize farklı bir oyun tecrübesi yaşatıyor.

Cube Knight: Battle of Camelot'taki kahraman seçeneklerimiz düşmanlarına karşı mızrak, ok ve yay, kılıç ve kalkan gibi silahları ya da büyü güçlerini kullanabiliyorlar. Düşmanlar bize dalgalar halinde saldırıyorlar ve her dalga da daha da güçleniyorlar. Yai zorlu ve heyecanlı bir hayatta kalma mücadelesi bizi bekliyor.

Cube Knight: Battle of Camelot farklı oyun modlarına yer vermekte. Ayrıca oyun internet bağlantısına sahip olmasanız bile oynanabiliyor. Minecraft tarzı graifklerle süslenmiş Cube Knight: Battle of Camelot uzun süreli bir eğlence sunmakta.

YORUMLAR