CyberSphere 1.2.8 (ios)

CyberSphere

CyberSphere
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CyberSphere, iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen ve uzak gelecekte dünyayı işgal eden güçleri yok etmeye çalışacağınız heyecan verici bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen CyberSphere mobil oyunu, Dünya’yı bilinmeyen bir ırkın güçlü saldırısından korumak için mücadele vereceğiniz bir aksiyon oyunudur.

CyberSphere mobil oyununda hikayeyi bilmeniz oyun zevkini artırmanız için son derece önemli. Oyunun hikayesine göre dünya yabancı bir ırkın işgaline uğrar. Saldırıyı püskürtecek bir silah geliştirilse de silahın geliştirildiği laboratuarın işgale uğramasıyla bu plan da suya düşer. Bu durumda füzeler, savaş uçakları ve insansız hava araçlarıyla karşı saldırıya geçmelisiniz.

3D grafikleri ve düşük boyutuyla cezp edici olan CyberSphere mobil oyununda ister tek kişi internet bağlantısı olmaksızın oynayabilir, isterseniz de çevrimiçi olarak 8 oyuncuya kadar güçlerinizi birleştirip savaşabilirsiniz. 28 farklı ölümcül silahın ve birbirinden farklı onlarca kahramanın yer aldığı CyberSphere mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR