D&D Arena of War

D&D Arena of War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

D&D Arena of War bizi Forgotten Realms evrenine taşıyan ücretsiz bir rol yapma oyunudur

D&D Arena of War bize Forgotten Realms evreninde geçen özel bir mecareya dahil olma imkanı tanıyan ve ücretsiz olarak iOS işletim sistemine sahip cihazlarda oynanabildiğimiz bir Dungeons & Dragons rol yapma oyunudur.

Eğer RPG oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir seçenek olan D&D Arena of War'da The Sundering adlı olay herşeyin başlangıcı olarak ortaya çıkıyor. Sundering dünya ve cenneti yeniden yapılandırabilecek tarihi nitelikte bir gelişmedir. Bu olay iyilik ve kötülük tanrılarının arasındaki dengeyi ciddi anlamda sarsabilecek yapıdadır ve evrenin yok oluşuna neden olma ihtimaline sahiptir. İyiliğin tanrıları tarafından görevlendirilen bir şampiyon olarak amacımız bu dengeyi değiştirmeye çalışan kötülük tanrılarının hizmetkarlarına karşı mücadele etmek ve dengeyi korumaktır.

D&D Arena of War bize Forgotten Realms evrenini kaliteli 3 boyutlu grafiklerle sunmakta. Oyunun en güzel özelliklerinden biri kahramanımızın yeteneklerini kişiselleştirebilmemize imkan tanımasıdır. Kahramanımız için açabileceğimiz bu farklı yetenekleri oyunda ilerledikçe geliştirebiliyoruz ve birleştirerek kendimizi özel bir savaş sistemi yaratabiliyoruz. Oyunun bir diğer güzel yönü ise arkadaşlarımızla ortak olarak oyunu oynamamıza imkan tanımasıdır. D&D Arena of War'ın özellikleri şunlardır:

  • Ücretsiz oynayabilme
  • Forgotten Realms evreninde maceralara atılabilme
  • Dokunmatik tabanlı stratejik savaş sistemi
  • Kahramanımızı yüzlerce farklı yetenek seçeneği ile güçlendirebilme, bu yetenekleri geliştirip farklı kombinasyonlar oluşturabilme
  • Her ay yeni düşmanlarla karşılaşıp değerli ödüller kazanabilme imkanı
  • Arkadaşlarınızla birlikte düşmanlarınıza ortak savaş açabilme

 

 

 

YORUMLAR